Про нас

Версія для друку
В Діагностичному центрі «НЕОМЕДІК» обстеження проводиться на сучасному апараті експертного класу 2016 року випуску Toshiba APLIO 400.
В Діагностичному центрі «НЕОМЕДІК» обстеження проводиться на сучасному апараті експертного класу 2016 року випуску Toshiba APLIO 400. Toshiba відкриває нове століття ультразвукової діагностики. Зустрічайте нове покоління Aplio - УЗД система APLIO 400.
 
Кожен пацієнт безумовно унікальний і часто перед лікарем постають непрості завдання в діагностиці. Але у нашій роботі місця сумнівів бути не повинно.
Оновлена платформа Aplio, з її принципово новими і унікальними технологіями, покаже Вам нове обличчя ультразвукової візуалізації. Наші можливості в діагностиці значно розширилися. Підвищився також корисний ефект праці, вражає точність досліджень. Відчуйте нову епоху ультразвуку!
  • Еталонна якість зображення
  • Програми поглиблених досліджень

Висока якість зображення покладено в основу створення ультразвукових систем Toshiba. Унікальна архітектура формування променя (High Density Beamforming) у всіх режимах забезпечує найвищу якість зображення. Всі технології спрямовані на те, щоб всі клінічно важливі деталі були в полі уваги лікаря. А точність діагностики була завжди поза сумнівами.

Precision Imaging - сучасна унікальна технологія, яка з високою точністю відображає частини досліджуваного об'єкта. В результаті виходить неперевершеної однорідності зображення, добре видно найдрібніші деталі кордону структур або патологічних вогнищ. Це набагато підвищує цінність В-режиму при діагностиці. ApliPureTM + - технологія яка поєднує в собі переваги частотного і просторового комбінування. ApliPureTM + підвищує контрастність, латеральну роздільну здатність, автоматично розпізнає шуми. Кількість артефактів також зменшується.
 
Диференціальна тканинна гармоніка дозволяє візуалізувати «складних» пацієнтів за допомогою глибокого «розпізнавання» тканин.
 
Speckle Reduction - це програма, яка ефективно пригнічує шуми без втрати клінічно важливої інформації і зменшення роздільної здатності.
 
TSO. Специфіка будови пацієнта впливає на ультразвукову візуалізацію. Істотне зниження швидкості ультразвуку створює в жировій тканині аберацію. Це в свою чергу може вплинути на результат діагностики і погіршити фокусні характеристики. Цю проблему вирішує новий ультразвуковий апарат. TSO оптимізує автоматично швидкість руху променя. Це підвищує точність діагностики і якість зображення.
 
Поліпшений динамічний потік. Тепер він забезпечує високу роздільну просторову здатність при цьому зберігаючи високу частотність кадрів. З його допомогою можна якісно візуалізувати кровотік в дрібних судинах, а також оцінити постачання органів кров'ю, відображаючи одночасно судини з різними діаметрами. І робить це, що важливо, з високою деталізацією.
 
Auto IMT - це інструмент який дозволяє автоматично визначити товщину інтим-медіального комплексу. Робиться це в двох взаємодоповнюючих площинах і з оптимальним кутом сканування.